fbpx

CATERING NA PIKNIKI W ŁODZI I NIE TYLKO

Gdy pogoda dopisuje, nie ma lepszego pomysłu na organizację spotkań firmowych, rodzinnych czy wydarzeń promocyjnych niż piknik. Właśnie dlatego naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę cateringową na pikniki – Łódź to miasto, gdzie znajduje się nasza siedziba, ale jesteśmy do Państwa dyspozycji również w innych miejscowościach na terenie całego kraju.

Na udany piknik składa się wiele elementów – oczywiście, najważniejszym z nich jest ładna pogoda, która zachęca do zabawy na świeżym powietrzu. Nie można jednak zapominać także o innych ważnych kwestiach, które powodują, że piknik na pewno pozostanie w pamięci jego uczestników na długi czas. Jako że przebywanie na zewnątrz zaostrza apetyt, nie można zapominać też o przygotowaniu pysznych dań dla gości. W tym celu najlepiej zdecydować się na profesjonalną obsługę cateringową.

Najlepsze potrawy i przekąski na pikniki

W naszej firmie Garden Party posiadamy również doświadczenie w obsłudze cateringowej pikników firmowych oraz innych wydarzeń na świeżym powietrzu. Nasi mistrzowie kuchni przygotują na tę okazję wyśmienite dania ciepłe i zimne, które przypadną do gustu wszystkim uczestnikom wydarzenia.

Dzięki naszemu wsparciu każde urządzane przez Państwa wydarzenie zapisze się w pamięci gości jako to, podczas którego można było zasmakować w tak wielu pysznościach. Również naszym klientom zapewniamy pełną obsługę kucharską na miejscu, dostarczamy zastawę stołową, szkło i dekorację stołów.

Garden Party – pikniki Łódź – zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług!