fbpx

ŻYWIENIE ZBIOROWE

CATERING NA PRZYJĘCIA I IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

RESTAURACJA FABRYKA PRZYSMAKÓW
Firma Garden Party od kilkunastu lat działa na rynku łódzkim i nie tylko. Zajmujemy się profesjonalną organizacją różnorodnych imprez okolicznościowych, bankietów, eventów i konferencji. W naszej ofercie dostępne są potrawy mięsne i wegetariańskie, zimny i ciepły bufet oraz bogaty wybór przystawek i deserów. Korzystamy z wysokiej jakości produktów, co gwarantuje wyśmienity smak każdej z przygotowanych przez nas potraw.

Poza wykonywaniem usług cateringowych prowadzimy w Konstantynowie Łódzkim restaurację Fabryka Przysmaków. Można w niej znaleźć wyśmienite potrawy przygotowane przez naszych profesjonalnych kucharzy. Proponujemy pyszne dania obiadowe kuchni polskiej, domowe wypieki i tradycyjne śniadania.

Firma nasza organizuje cateringową oprawę różnego rodzaju uroczystości, między innymi: bankiety, imprezy integracyjne, pikniki, bale, konferencje, grille, wigilie.
Zestaw potraw i zakąsek, które proponujemy, jak i cena są akceptowane przez szerokie grono naszych klientów.

Według nas ważne jest to, że otwarci jesteśmy na negocjacje z każdym z naszych potencjalnych klientów, a dotychczasowa działalność świadczy o tym, iż potrafimy zadowolić podniebienia tysiąca usatysfakcjonowanych już ludzi.